Rodo Darjan Sp. z o.o.

Szanowny Państwo

od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

Jeśli otrzymałeś tą wiadomość, to znaczy, że w przeszłości skorzystałeś albo z zakupów w Naszej Firmie albo z Naszych usług, skutkiem czego staliśmy się administratorem Twoich danych osobowych. Dziękujemy za to, że nadal możemy z Państwem współpracować i zgodnie z obowiązującymi przepisami za Państwa zgodą przesyłać  pisma, produkty reklamowe, marketingowe oraz ofertowe.

W związku z tym, chcemy poinformować Cię o zasadach przetwarzania przez  DARJAN Hoczew Twoich danych osobowych oraz o przysługujących Ci w związku z tym prawach. Zależy nam, abyś miał kompletną wiedzę, a tym samym pełen komfort korzystania z usług.

 

 DARJAN Sp. z o.o. jako administrator danych osobowych, gromadzi Państwa dane osobowe które uzyskane zostały ze źródeł publicznie dostępnych lub podczas zawierania  z Państwem umowy oraz w trakcie trwania współpracy („Dane osobowe”), w szczególności:

  • imię (imiona) i nazwisko, adres e-mail, adres do kontaktu, firma reprezentowanego podmiotu, numer telefonu, stanowisko, 
  • w przypadku przedsiębiorców przetwarzamy dodatkowo: NIP, REGON, adres siedziby, numer rachunku bankowego,
  • w przypadku przedsiębiorców wnioskujących o udzielenie limitu kredytowego w przetwarzamy również dane zawarte w  dokumentach finansowych.

 

Gromadzimy Państwa Dane osobowe ma podstawie Artykułu 6 ust.1 a), b), c) i f) RODO.

Dane osobowe mogą być przekazywane organom nadzorującym, sądom i innym organom władzy (np. organom podatkowym i organom ścigania), niezależnym doradcom zewnętrznym (np. audytorom) lub podmiotom udzielającym świadczeń.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Danych osobowych lub wykonywania praw w zakresie prywatności, prosimy o kontakt: biuro@darjan.pl bądź 13 469 42 77

 

  • 1_11.jpg
  • 1_15.jpg
  • 1_13.jpg