Hurtownia budowlana

Firma DARJAN zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową materiałów budowlanych. Dzięki szerokiej gamie produktów jesteśmy w stanie zaopatrzyć zarówno indywidualnych klientów jak i firmy remontowo-budowlane. Naszym atutem jest dysponowanie solidną bazą sprzętową i transportową oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy służą profesjonalną poradą. Posiadamy bogate doświadczenie budowlane. Zapewniamy organizację transportu materiałów zamówionych przez klienta jak i szybką realizację zamówień z uwagi na stałą współpracę z najlepszymi producentami w całej Polsce. Poznajemy na bieżąco wszelkie nowości na rynku budowlanym, aby ciągle poszerzać naszą ofertę. Dzięki temu wychodzimy naprzeciw nowym technologiom, żeby budować solidnie i tanio. Współpraca z wieloma firmami pozwala nam na kompleksowe weryfikowanie jakości sprzedawanych towarów. Elastyczność naszej firmy przejawia się poprzez liberalną politykę cenową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz aktualnej koniunktury rynkowej. Pozwól nam bezpłatnie wykonać kosztorys a przekonasz się czemu tak prężnie się rozwijamy.

ELEMENTY BUDOWLANE

W Naszej ofercie znajdziecie Państwo szerogą gamę elementów budowlanych takich jak pustak ceramiczny, beton komórkowy bądź pustak keramzytowy.

SYSTEMY KOMINOWE

Kominy nawiewne i wywiewne, dymowe przeznaczone dla kotłów na paliwa stałe i spalinowe przeznaczone dla kotłów na paliwa płynne dostępne od ręki.

MIESZALNIK TYNKÓW ORAZ FARB

W swojej ofercie posiadamy mieszalniki ATLAS oraz CERESIT co pozwoli nam dobrać idealny dla Państwa kolor elewacji.

POKRYCIA DACHOWE

Indywidualna wycena Twojego dachu u nas!

CHEMIA BUDOWLANA

W ofercie posiadamy takie mari jak Atlas, Ceresit, Knauf, Megaron, MAPEI, Kreisel

PŁYTY OSB

Płyta OSB w różnych grubościach.

KOSTKA BRUKOWA

Kostka dostępna w ilościach projektowych od ręki!

PŁYTY GKB/GKBI/GKF

Płyta kartonowo-gipsowa na Twoją inwestycję już u nas jest!