dnostatni_rok2
O Nas
zapraszamy na naszą stronę

O Nas

Firma P.P.H.U. DARJAN z siedzibą w Hoczwi powstała w 1986 roku, gdzie rozpoczęła swoja działalność w branży usługowej jako „ TRANS-LAS-BUD ” oferując szeroki zakres usług leśnych i ogólnobudowlanych. W wyniku reorganizacji struktury działania firmy w latach 2000 – 2003 firma poszerzyła ofertę o produkcję betonu towarowego, stawiając nowoczesny węzeł betoniarski.

Na początku podstawowym rodzajem działalności spółki była: produkcja i sprzedaż betonu oraz wyrobów betoniarskich, handel hurtowy i detaliczny artykułami przemysłowymi, w tym sprzedaż materiałów budowlanych oraz usługi ogólnobudowlane. W tamtym okresie naszymi głównymi klientami byli klienci indywidualni oraz firmy na terenie Bieszczad.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat w naszej firmie doszło do wielu zmian i dokonań, coraz dynamiczniejszy rozwój rynku budowlanego oraz coraz większe zapotrzebowanie na nowe towary doprowadziły do szybkiego rozwoju naszej firmy.

Od 25.10.2006 roku istnieje obecna firma o nazwie „DARJAN” Materiały Budowlane, Betoniarnia Sp. z o.o. Od tamtej pory przedmiotem działalności „DARJAN” Sp. z o.o. jest:

Budownictwo,
Produkcja masy betonowej oraz zapraw,
Transport drogowy towarów pojazdami specjalistycznymi,
Transport drogowy towarów pojazdami uniwersalnymi.

Od czasu powstania firmy „DARJAN” Sp. z o.o. zmodernizowane zostały budynki magazynu i sklepu, powstały nowe place składowe – betonowe z dojazdami i miejscami parkingowymi, została oddana do użytku nowa wiata magazynowa na materiały budowlane, zakupiona została nowa waga towarowa. W ostatnich latach kupionych zostało także wiele samochodów ciężarowych, specjalistycznych z HDS-em oraz gruszkopomp, wykonano także monitoring wizyjny w firmie.

Znajomość rynku lokalnego oraz wzmacnianie własnej pozycji przez wysoką jakość świadczonych usług, terminowość, dopasowanie się z ofertą do każdego kontrahenta spowodowały, że firma zaczęła być postrzegana na rynku jako solidny i rzeczowy wykonawca, dostawca i producent. W roku 2015 weszliśmy w skład Polskich składów budowlanych (PSB), otworzony został skład budowlany – market MRÓWKA

Dzisiaj firma „DARJAN” Sp. z o.o. jest w pełni skomputeryzowaną firmą dysponującą ogromnym doświadczeniem, specjalistycznym sprzętem do robót ziemnych i budowlanych, dzięki wielu odbytym przez pracowników kursom i
szkoleniom posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników. Roboty budowlane firma wykonuje z własnych materiałów, co ma swoje przełożenie na konkurencyjność cen wobec pozostałych przedsiębiorstw z branży. Dlatego w ostatnich latach „DARJAN” Sp. z o.o. cieszy się opinią bardzo solidnej i renomowanej firmy dzięki temu wciąż się rozwija i rozbudowuje z myślą o przyszłości.